Domů
Kosmetika
Tělové zábaly
a ošetření celulitidy
Masáže

NOVINKY

Kadeřnictví

Make-up, líčení

Kavitace, liposukce bez bolestí

Dárkový poukaz

Infrasauna
Manikúra, nehtová modeláž
Pedikúra, manikúra
Žehlička na vrásky
Kontakt

Kavitace, liposukce bez bolestí

od 990 Kč

Neinvazivní ultrazvuková kavitační liposukce


Odstranění tukových zásob bez injekcí a bolesti, pomocí ultrazvukové liposukce 3. generace s viditelnými výsledky již po prvním ošetření!


Foto liposukce - Před a PoV současnosti v důsledku uspěchaného způsobu života, nevhodného stravovacího režimu a především nedostatku tělesného pohybu stále stoupá počet lidí, trpících obezitou, kteří se opakovaně a marně pokouší zhubnout. Ani přísná dieta a často vyčerpávající cvičení v posilovně nedokáže úplně odstranit tukové polštáře v některých partiích těla. Jedinou nadějí byl v těchto případech až doposud chirurgický zákrok - liposukce. Nabízíme alternativu této poměrně bolestivé procedury, spojené s hospitalizací, metodu kavitace.
Neinvazivní, bezpečná a zároveň vysoce účinná a rychlá metoda formování těla podle nejnovějších vědeckých poznatků

 

  • bezbolestné a trvalé odstranění tukových vrstev na břiše, zadečku, stehnech, kolenou, pažích a zádech, které jsou jen obtížné odstranitelné dietou a cvičením
  • viditelný a meřitelný úbytek tuku a redukce obvodu o 2 - 4cm již po prvním 40min. ošetření
  • ideální řešení pro klienty, kteří se obávají chirurgické liposukce nebo ji ze zdravotních důvodů nemohou podstoupit
  • zákrok nevyžaduje hospitalizaci, anestezii, nezůstávají po něm jizvy a nemá ani nepříjemné vedlejší účinky
  • metoda cíleně působí pouze na tukové buňky a přitom nepoškozuje okolní tkáně - kůži, svalstvo, cévní a nervový systém
  • ošetření je velmi vhodné při celulitidě, vyhlazuje tzv. "pomerančovou kůži"
  • metoda je vhodná pro ženy i pro muže
  • ošetření je levnější než klasická liposukce a bez vytahané kůže

Metoda kavitace


Pokročilá technologie kavitace - liposukce ultrazvukem je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže při ní zůstává neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášená.
Tato metoda cíleně působí pouze na oblast tukových buněk, v nichž se vytváří kavita - bublina. Vyšší vnější tlak způsobí, že tukové buňky prasknou a vyplaví se z nich voda i tuk, které jsou potom lymfatickým systémem odvedeny do krevního oběhu a následně vyloučeny z těla ven. Kůže a okolní tkáně - svalstvo, cévy a nervy přitom zůstávají neporušeny.
Před ošetřením se doporučuje omezit příjem soli a pití kávy a dodržovat pitný režim, 4 hod. před ošetřením se nesmí nic jíst. V den ošeření a následující dva dny je nutné vypít alespoň 2l vody denně, aby mohlo dojít k odplavení tuku. Zákrok není vhodný provádět před a během menstruace.
Každé ošetření trvá 40 minut a vede k viditelné a měřitelné redukci obvodu o 2-4cm. Ošetření lze opakovat po 1-2 týdnech. Celkový počet ošetření závisí na rozsahu tukové vrstvy v ošetřované partii.

Kontraindikace


Ošetření nemůžete podstoupit v případě těhotenství, kovové implantáty v těle, závažná jaterní a ledvinová onemocnění, onemocnění slinivky břišní, srdeční onemocnění, kožní infekce či zánět v místě ošetření, arteroskleróza a závažné cévní poruchy, léky proti srážlivosti krve, hyperlipidémie, hypercholesterolémie, rakovina a epilepsie.


Informace o ošetření a objednávky na telefonních číslech


                                                                                                                                
PAVLA LICHNOVÁ                                                                         606 136 556 BÁRA ZÍTOVÁ                                                                               604 640 456